Metin2, Metin2 Pvp, Metin2 Pvp Serverler, Mt2 Pvp, M2 Pvp, Knight Pvp, Pvp Serverler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

OKUYUN ltfn !

YazarMesaj
000e000
Normal Oyuncu
Normal Oyuncu
000e000

<b>iLeti Sayısı</b> iLeti Sayısı : 69
<b>NerdeN</b> NerdeN : Sandalyemden !
<b>Kayıt Tarihi</b> Kayıt Tarihi : 19/01/10
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 126
<b>Başarı Puanı</b> Başarı Puanı : 3

OKUYUN ltfn ! Empty
MesajKonu: OKUYUN ltfn !   OKUYUN ltfn ! IiconminitimePaz Şub. 07, 2010 4:11 pm

Arkadaşlar bildiğimiz gibi yarın okullar açılıyor ve burdaki çoğu kişi (yüzdelik dilim olarak gösterirsek %90) öğreciyiz.Hangi sınıfta olursak olalım hepimizin önünde bir sınav var ve ben bunların en büyüğüne gireceğim sanırım.8. sınıfa gidiyorum.Geçen sene reklam yasak ile tanıştım ve her gün ama her gün oynadım. En sonunda SBS(Seviye Belirleme Sınavı)ına girdim ve sonucu beni korkuttu 313 puan...Bu çoğunluğu bu oyun yüzünden ve kendi tembelliğimden kaynaklanıyor.Derslerimi bu sene toparladım sayılır.Haziran ayından beri oynamıyordum ama bir arkdaşım (qwertyy01) u8zc ile tanıştırdı beni yarıyıl tatilinin çoğunu bu kapanıp açılan (hamachili ve hamachisiz;u8zx,OsnmanlıMT2,MetinKolik,Metin35 vs.vs. daha saymama gerek yok sizde biliyorsunuz bunları)Bu oyunlar ile geçirdim ama artık son ! Yarın okullar açılıyor sizin önünüzde kendime söz veriyorum ve artık yaza kadar oynamıcam!Söz veriyorum...Bilgisayarı kaldırıp ders çalışacağım (:.Belki aranızda ne mal çocuk okulu takıyo diyenler olabilir ama unutmayınki reklam yasak değil hayatımız ile oynuyoruz.! Yazın tekrar oynarsınız sizde bırakın bence. Hakkınızıda helal edin.İsteyerek kimseyi üzmedim üzdüysem affedin. Hatalarım afola (:

OKUYUN ltfn !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» bna çalışan basit bi pvp ltfn
» Of JustMt2 Oynayanlar İceri Ltfn :!:!:!:!:!:!
» princo metin2 bişey sorcam ltfn cvp
» Hata Aliyorum Sw Kurmakda Yardım Ltfn
» server açmayla ilgili ltfn yardım